Mama Sowa – dr Agata Majewska – blog o relacjach rodzinnych

Współpraca

dr Agata Majewska

Terapeuta dzieci i młodzieży, Psychotraumatolog, Specjalista pracy z rodziną, Trener umiejętności społecznych. Ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć ze studentami Uniwersytetu Śląskiego, szkoli opiekunki żłobkowe i nauczycielki przedszkolne, prowadzi rodzicielski blog Mama Sowa.
Właścicielka Centrum Terapii i Rozwoju w Katowicach – Pod Skrzydłami Sowy. Autorka książki „Jak wspierać dzieci wysoko wrażliwe”.
  • Jestem doktorem n. hum. w dyscyplinie naukowej – nauki o rodzinie. Studia magisterskie ukończyłam na kierunku nauki o rodzinie w specjalności – mediator i asystent rodziny. Podjęłam także studia z psychologii dla licencjatów i magistrów. Ukończyłam studia podyplomowe z psychotraumatologii.
  • Jestem absolwentką Studium Terapii Dzieci i Młodzieży Dolnośląskiego Centrum Psychoterapii. Mam pełne kwalifikacje w zakresie przygotowania psychologiczno-pedagogicznego do pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzinami. Ukończyłam licencjonowany warsztat szkoleniowy Gra Generation Code® „Grunt to korzenie” prowadzony przez Aldonę Karużys.
  • Ukończyłam studia podyplomowe z Diagnozy i Terapii Pedagogicznej oraz kurs specjalistyczny Monachijskiej Funkcjonalnej Diagnostyki Rozwojowej. Jestem także Terapeutą Integracji Funkcji Wykonawczych.
  • Posiadam tytuł – Terapeuta TUS (trening umiejętności społecznych w ujęciu całościowym z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi). Jestem także certyfikowanym terapeutą Empathy Dolls i ukończyłam kurs organizowany przez Neurogen Monika Habik.
  • Zdobyłam uprawnienia do prowadzenia zajęć z Terapii Ręki. Jestem również Trenerem Grafomotoryki.
  • Korzystając z wiedzy i doświadczenia innych ekspertów, biorę udział w licznych kursach, które podnoszą moje kwalifikacje w zakresie podejmowanej pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi (m.in.: kurs prowadzenia grup wsparcia Fundacji Rozwoju i Promocji Psychoterapii w Zabrzu; Szkoła Konsultacji – edycja dla profesjonalistów prowadzona przez Agnieszkę Stein i Małgorzatę Stańczyk).
  • Prowadzę grupę dla kobiet Bliskie Mamy, w której dzielimy się wiedzą, doświadczeniem rodzicielskim i niesiemy wzajemne wsparcie. Od niedawna tworzę także Wioskę Wrażliwości – grupę dla rodziców wysoko wrażliwych dzieci.
  • Tworzę bezpieczną przestrzeń – Centrum Terapii i Rozwoju w Katowicach o nazwie: Pod Skrzydłami Sowy – Miejsce dla Rodziców i Dzieci.

Jeżeli interesuje Cię nawiązanie współpracy w zakresie wywiadu, artykułu, recenzji, konsultacji, spotkań tematycznych lub w innej formie (np. promocja dobrego produktu czy usługi) – napisz do mnie! Skontaktuję się z Tobą na pewno.

Miałam przyjemność współpracować z markami:

Zaufany Terapeuta
Mindfull Kids
Wydawnictwo Muza
Polskie Radio Dzieciom
Natuli - dzieci są ważne
Zwierciadło
Radio eM
Onet.pl - Kobieta
Ona Strona Kobiet
Świat Zdrowia
Pytanie na Śniadanie
Serial Rodzina jest super!
Misja Ciocia
Kamila Frontino - Slow life coaching
Miś Kuleczka - Świadome rodziecielstwo
Ludzki rodzic
Akademia Przyszłości
Logopedyczne SOS
Karuzela Familijna
Mama Sowa
Przekonałam Cię?

Gabinet terapeutyczny