Mama Sowa – dr Agata Majewska – blog o życiu rodzinnym

Kontakt

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na interesujący Cię temat, który poruszyłam na blogu, podzielić się swoim doświadczeniem lub nawiązać współpracę – zapraszam do kontaktu.

Mama Sowa

dr Agata Majewska

Możesz do mnie napisać maila:

kontakt@mamasowa.pl


spotkać się ze mną, a także z innymi, w grupach na Facebooku:

Bliskie Mamy

Wioska Wrażliwości


lub wypełnić

formularz kontaktowy


 Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez dr Agatę Majewską – autora bloga Mama Sowa, danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Ci prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawiania. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane, które prześlesz za pomocą formularza nie zostaną nigdzie opublikowane bez Twojej zgody.

Mama Sowa
Szybki kontakt jest możliwy również na moim profilu Mama Sowa na Facebooku
 

Mama Sowa na Facebooku

Blog „Mama Sowa” jest moją narracją na temat życia małżeńsko-rodzinnego, która długo we mnie dojrzewała. W tym miejscu dzielę się swoim doświadczeniem w byciu kobietą, żoną i mamą. Nie brakuje też naukowego przyjrzenia się ważnym tematom będącym blisko rodziny. Jestem przekonana, że namysł nad własną rodziną stanowi podstawę budowania wiedzy o sobie samym i o otaczającej rzeczywistości.

Jestem zaangażowana w budowanie bliskościowych relacji w rodzinie, dlatego też artykuły podzielone są według czterech kategorii: bliżej dzieci, bliżej rodziców, bliżej rodziny oraz bliżej doświadczeń.

Grupa Bliskie Mamy

W ramach bloga rodzicielskiego prowadzę również grupę Bliskie Mamy na Facebooku.

Bliskie Mamy to przestrzeń stworzona z myślą o kobietach, które chcą być blisko samych siebie, blisko swoich dzieci oraz czują potrzebę tworzenia wspólnoty z innymi matkami. Celem Grupy jest dzielenie się swoją wiedzą i rodzicielskim doświadczeniem, a także niesienie wzajemnego wsparcia.

Grupa Wioska Wrażliwości

W ramach swojej działalności prowadzę także grupę Wioska Wrażliwości na Facebooku.

Grupa skierowana jest dla rodziców wysoko wrażliwych dzieci. Można tam zaczerpnąć powietrza, poprzyglądać się innym, zadać pytanie, poszukać odpowiedzi, czy też znaleźć coś wspólnego i zwrócić uwagę na różnice.

Wysoka wrażliwość jest różnorodna. Dzięki niej myślimy o super mocach i przez nią dotykamy czasem obaw. Wioska Wrażliwości to przestrzeń akceptacji, szacunku i łagodności.


Gabinet terapeutyczny